Łączna liczba wyświetleń

Obserwatorzy

poniedziałek, 21 marca 2011

Gapa !

Kochane, czy widać że na kolanach piszę ? Przepraszam , że tak długo nie dawałam znaku życia , ale chyba jestem zakręcona jak te moje wiatraki i jak pisałam ostatni post o candy to zrobiłam literówkę i napisałam , ze losowanie będzie 10 zamiast 20 , tak w ogóle myśląc ,że to będzie na powitanie wiosny...
Dopiero Trabaya  uświadomiła mi moją pomyłkę.Tak więc jeszcze raz przepraszam i przedstawiam zwycięzce. Posługując się maszyna losującą domowej roboty  wylosowałam numer 8 , czyli  Mim z http://mimowanie.blogspot.com/.
To była głowna nagroda ,  są również nagrody pocieszenia.
Mam trochę łatek , rożnych wymiarów i kolorów jeśli , którejś  z Was mogą się do czegoś przydać to jakimś zestawikiem mogę się podzielić . Prosze tylko a adres i sprawa załatwiona !
A tak poza tym  rodzinę cała zmogła angina . Dorośli chłopcy sa o tyle lepsi od małych , ze sami pilnują kiedy brać lekarstwa ale marudzą tak samo ,a ja się kuruję w tzw międzyczasie ale pomimo ,że ostatni tydzień siedziałam w domu to nawet szycie było w odstawce. A powinnam troche popracowac bo szykuję się na Jarmark rzeczy ładnych do Chorzowa na poczatku kwietnia. Motywem przewodnim  Jarmarku sa podróże , a moje poduch jak narazie podrózują i nie mam ich zgromadzonych " na kupce"
Przedstawiam Wam podusie , która powędrowałą do Lublina na imieniny Babci Krysi.
Przepraszam za jakość zdjęcia. Robione przy sztucznym świetle szarym porankiem , nie ma gorszej opcji.
 Pozdrawiam Wszystkie Was niezwykle serdecznie i zycze wspaniałej słonecznej , zdrowej i radosnej wiosny!

3 komentarze:

 1. dziękuje za zabawe Madziu
  gratuluje zwyciężczyni.
  maila już wysłałam

  OdpowiedzUsuń
 2. Yupi!!!
  :)Dziękuję bardzo! Radość moja jest Wielka! Tym bardziej, że to moje pierwsze wygrane Candy :)

  Zdrowia życzę rodzinie...

  OdpowiedzUsuń
 3. Ach, szkoda że nie wygrałam, ale na nagrodę pocieszenia się piszę. Mam trochę hafciarskich pomysłów do których przydadzą mi się jakieś łatki :)
  pozdrawiam i zdrówka życzę

  OdpowiedzUsuń

Etykiety